PROČ ESSENTÉ ???

14.02.2018

Nové klientky se mě často ptají, proč jsem si pro svoji práci vybrala právě kosmetiku ESSENTÉ a odkud vlastně pochází ?

Jak píše sám výrobce.....

ESSENTÉ je profesionální KOSMECEUTICKOU značkou, jejiž celý vývoj a výroba probíhá na území České republiky. Právě díky tomu je možné tuto kosmetiku nabídnout českým zákazníkům za příznivější ceny, než za jaké jsou zde prodávány obdobně kvalitní a srovnatelně účinné přípravky ze zahraničí. Volba aktivních látek a dalších složek jednotlivých přípravků kosmetiky Essenté, stejně jako jejich přesné poměry a výrobní postupy, jsou postaveny na nejmodernějších vědeckých poznatcích z oblasti kosmetologie a dermatologie. Kosmetika Essenté tak zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují k tomu, aby byla označována výrazem KOSMECEUTIKUM, tedy všeobecně uznávaným označením pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

A teď za mě.....

Kosmetika Essenté je poměrně mladá značka a já s ní pracuji od chvíle, kdy byla uvedena na český trh. Absolvovala jsem veškerá školení vhodná k práci s těmito produkty. V roce 2015 jsem se zařadila mezi první vyškolené kosmetičky ESSENTÉ PROFESIONÁL.

Kosmetika Essenté nabízí několik produktový řad:

- hydratační péče

- liftingová péče

- péče o problematickou a aknózní pleť

- péče o hypersenzitivní pleť

Na jaro 2018 je připravená novinka PEEL - THERAPY CONCEPT - neboli nová generace peelingů omlazující pleť. Tato špičková procedura je šetrnější než klasický chemický peeling. Díky tomu můžeme toto ošetření absolvovat i v létě.

Kosmetika Essenté nasadila od počátku vysoký standard kvality výrobků a ošetření. 

Nadále zůstanu věrná práci s těmito výrobky, protože pravidelné kosmetické ošetření Essenté v salonu podpořené domácí péčí, skutečně zlepšuje stav pokožky. Pro správný efekt je důležité kosmetické produkty často nestřídat a nekombinovat s jinými značkami. Jen tak mohou účinné látky ( např. AHA kyseliny) obsažené v přípravcích ukázat své schopnosti.

Největší odměnou pro mě je spokojená klientka, která nadšeně vypráví, že byla pochválená za to jak báječně vypadá a jakou má úžasnou pleť.

Mezi mé zákaznice patří také dámy žijící v zahraničí, i ony nakupují přípravky Essenté pro domácí péči. Vím tedy, že tato česká kosmetika je již v domácnostech v Anglii, Itálii, Švýcarsku, Německu, Irsku a Kanadě.

Těší mě, že v České republice existuje firma, která vyrábí velmi kvalitní kosmetické přípravky konkurující zahraničnímu trhu a já ji svou prací velmi ráda podporuji.