MEZOTERAPIE

DRUHY OŠETŘENÍ


KOSMETICKÁ MIKROJEHLIČKOVÁ MEZOTERAPIE - MICRONEEDLING

 Jedná se o nechirurgické ošetření pleti s využitím mikrojehliček vpichovaných pomocí  dermapenu nebo dermarolleru do pokožky.                                                                           Jehličky vytvářejí mikrokanálky, jimiž předem nanesená séra pronikají do pleti. Tímto způsobem se vstřebává až o 80% větší množství účinných látek než běžnou aplikací. Díky tomu se také v pokožce stimuluje tvorba kolagenu a elastinu. Dojde ke zlepšení krevního oběhu a zvýší se účinnost absorbce aktivních látek.

Mezoterapie je téměř nebolestivý zákrok, avšak pro citlivější jedince může být lehce nepříjemný. Proto je možné nanést před mikrojehličkováním na ošetřovaná místa anestetikum.

Po skončení mezoterapie je pleť lehce zarudlá, takto může přetrvat do druhého dne.        Efekt mikrojehličkování je viditelný již po prvním ošetření. Pro správný účinek  je vhodná  kůra čtyř až šesti opakování dle potřeby.

Při mikrojehličkové mezoterapii pracuji s produkty GENOSYS. Tato značka je světovou jedničkou v mikrojehličkování. Všechny přípravky jsou přírodní výrobky bez parabenů, sulfátů, umělých barviv a parfemace.

OŠETŘUJEME

- vrásky

- povadlou pleť

- dehydrovanou pleť

- jizvy

- akné

- hyperpigmentace


POSTUP OŠETŘENÍ

- odlíčení

- čištění pleti pomocí UZ špachtle

- dočištění pokožky kyslíkovou maskou O2

- tonizace pleti extraktem z damašské růže

- aplikace lokálního anestetika

- nanesení účinného séra

- mikrojehličkování

- zklidňující výživná maska + gelové peptidové polštářky na oční okolí

- nanesení zklidňujícího pečujícího krému

- nanesení krému s UV faktorem

Klientka obdrží ZDARMA krém s vysokým UV faktorem vhodný k ošetření pleti druhý den po ošetření.ULTRAZVUKOVÁ MEZOTERAPIE - SONOFORÉZA

Jedná se o příjemné a bezbolestné  ošetření pleti vhodné pro každý typ pokožky.

Vrchní vrstva pokožky je ošetřována ultrazvukovou špachtlí a pomocí změkčujícího roztoku odstraňuje odumřelé buňky, pomáhá uvolnit ucpané póry.

Ultrazvuková hlavice pomocí ultrazvukových vln dokáže rozvibrovat určité části tkáně. Hlubší vrstva kůže je aktivována, vzniká tření, prokrvení, aktivuje se lymfatický tok        a zrychluje metabolismus. Ultrazvuk se špatně šíří vzduchem a ztrácí sílu, proto se při aplikaci k zapracování sér používá vodivý gel. Díky ultrazvuku se aktivní látky z kosmetických přípravků dostávají do hlubších vrstev pokožky, tím se zlepšuje kvalita pokožky a regeneruje kožní tkáň.

OŠETŘUJEME

- vrásky

- ochablou pokožku

- dehydrovanou pokožku

- akné

- celulitidu

- hyperpigmentaci

POSTUP KOMPLETNÍHO OŠETŘENÍ

- odlíčení pleti 

- tonizace

- peeling a čištění pleti UZ špachtlí

- masáž + mikromasáž očního okolí

- nanesení séra, kyseliny hyaluronové, vitamínů nebo koktejlu sér

- zapracování UZ hlavicí

- maska dle typu pleti + maska na oční okolí

- nanesení krému + oční krém


KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE 


Kyslíková stříkaná kosmetika je proud 95% koncentrovaného kyslíku, který pod tlakem vstřikuje účinný roztok okysličeného oleje, aloe vera, kyseliny hyaluronové, vitamínů apod. na obličej, krk a dekolt. V pokožce dochází k reakci - rychlé obnově buněk, současně je pleť nenapodobitelně jemná, vypjatější, jemné vrásky se vyhladí. Stabilizuje se vlhkost mastné i suché pleti, pokožka se rozjasní a zesvětlí. Kyslíková terapie dodává energii tělu i mozku, odstraňuje bolesti hlavy a migrény.

OŠETŘUJEME

- vrásky kolem úst a očí

- kruhy a váčky pod očima

- dehydrovanou pleť

- povadlou pleť

- akné 

- jizvy

POSTUP OŠETŘENÍ

- odlíčení

- tonizace

- čištění UZ špachtlí

- diamantová dermabraze

- kyslíková mezoterapie s použitím účinného séra

- masáž + mikromasáž očního okolí

- maska

- závěrečný krém