Péče o pokožku mezi depilacemi

 

Mezi jednotlivými depilacemi je vhodné používat k ošetření pokožky tělový peeling. Odstraňujeme jím odumřelé buňky, zabraňujeme zarůstání chloupků a udržujeme pokožku hebkou a hydratovanou.

Peeling aplikujeme jemnými krouživými pohyby na umyté tělo do doby rozpuštění cukrových krystalů, poté opláchneme vodou.

Nepoužíváme u kuperózní a podrážděné pokožky!!!

PŘIBLIŽNĚ TŘI DNY PŘED DEPILACÍ PEELING JIŽ VYNECHÁME !!! V DEN DEPILACE POKOŽKU KVŮLI LEPŠÍ PŘILNAVOSTI CUKROVÉ PASTY NEBO VOSKU NEOŠETŘUJEME ŽÁDNÝM TĚLOVÝM MLÉKEM ANI KRÉMEM !!!
Nyní jsem si oblíbila HERBAL BODY SCRUB (tělový peeling) značky YELLOW ROSE. Peeling obsahuje samé ,, dobré “ přísady – exfoliační jemné krystaly cukru, antioxidační výtažky z olivových listů, řebříčku, rozmarýnu a smilu, zklidňující výtažky vavřínu, proskurníku, heřmánku a měsíčku, extra panenský olivový olej, olej ze sladkých mandlí, dále Panthenol, bambucké máslo, chlorofyl, glycerin rostliného původu, esenciální oleje květů pomeranče, hořkého pomeranče, mastichy a bergamotu.

Od firmy YELLOW ROSE mě také velmi zaujal a bude mě určitě doprovázet celé léto ALOE VERA GEL, který je vhodný k ošetření pokožky nejen po depilaci, ale i po opalování, hlubokém čištění, SPA ošetření apod. Tento hydratační a zklidňující gel s 86% organickým aktivním gelem s aloe vera byl speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku.Pomáhá v každodenní péči těla i obličeje.

Přípravek dále obsahuje kyselinu hyaluronovou, směs zklidňujících a antioxidačních extraktů ( bílý čaj, heřmánek, olivový list, pupečník lékařský, měsíček lékařský, lékořici, listnatec ostnitý, proskurník lékařský), Allantoin a Panthenol.

Dermatologicky testováno na citlivé pokožce.

HERBAL BODY SCRUB A ALOE VERA GEL JE MOŽNÉ ZAKOUPIT V SALONU PETRA ŠKORPILOVÁ – KOSMETIKA.