Ošetření Christina | Petra Škorpilová

Line Repair

Line Repair

Pěstící relaxační ošetření pro oživení pleti.

Linie LINE REPAIR hloubkově čistí pleť, zásobuje buňky kyslíkem, odstraňuje odumřelé kožní buňky, hloubkově hydratuje a rozjasňuje, omlazuje a vyhlazuje pleť, oživuje a regeneruje pokožku, působí preventivně proti vzniku vrásek, dělá pleť hladkou, jemnou

Illustrious

Illustrious

Účinná zesvětlující a omlazující řada. Okamžitě viditelný efekt. Přípravky ILLUSTRIOUS mají schopnost korigovat proces syntézy melaninu vyvolaný hormonálními změnami, vnějšími faktory z okolního prostředí, UV zářením, stárnutím (stařecká pigmentace) a vznikem post-akné.
Forever Young

Forever Young

Zpomalení přirozeného stárnutí a omlazení pleti. Přípravky Forever Young zpomalují proces stárnutí díky působení omlazujících peptidů. Ty jsou svým působením podobné proteinům, jež jsou přítomny v pokožce mladých lidí.
Muse

Muse

Linie pro zpomalení biologického a předčasného stárnutí pleti. Linie MUSE je to nejlepší v oblasti kosmetických přípravků s využitím nejnovějších biotechnologií. Řada Muse byla vyvinuta na základě ingrediencí ze vzácných odrůd růží. Příjemné jemné aroma růže doprovází každý krok této luxusní procedury.
Château de Beauté

Château de Beauté

Omlazující řada na základě výtažků z vína. SPA procedura v salonu. Péče o pleť na základě vínoterapie! Inovační linie Château de Beauté je založena na unikátních vlastnostech hroznového vína a produktech jeho následného zpracování.
Wish

Wish

Omlazení, lifting a korekce věkových změn (40+). Wish - aktivní linie kosmetických přípravků Christina, zaměřených na zpomalení procesu stárnutí pleti cestou posílení jejího přirozeného anti-agingového mechanismu a zvýšení její odolnosti vůči faktorům urychlujícím stárnutí.
BioPhyto

BioPhyto

Tajemství dokonalé rovnováhy.

Účinná linie vhodná ke korekci různých kožních problémů.

BioPhyto řada je určena pro citlivou, podrážděnou, problematickou a kuperózní pleť.

Přípravky obsahují léčivé bylinky, unikátní biologické látky, proteiny a aminokyseliny. Zajišťují detoxikační působení, zlepšují kožní metabolizmus, okysličují a

Comodex

Comodex

Hezká pleť bez problémů.

Tato kosmetická řada je nacílená na efektivní péči o aknózní a problematickou pokožku. Hlavní předností ošetření COMODEX je to, že zvyšuje odolnost pleti, její schopnost bránit se nepříznivým faktorům, pleť nasycuje potřebnými látkami a minerály. Díky

Unstress

Unstress

Intenzivní hydratace, regenerace a zklidnění pleti.

Kosmetická řada odstraňuje vlivy stresu a napětí, zvyšuje imunitu, hydratuje, tonizuje, má výrazný detoxikační a regenerační účinek.

Linie obsahuje látky (ceramidy, vysoký obsah mléka, probiotické laktobakterie, mléčné enzymy, komplex vitamínů), které pomáhají snížit projevy

Silk

Silk

Hedvábná regenerace a lifting pleti.

Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních, hedvábných vláken Bource morušového v kombinaci s aktivními čínskými bylinkami.

Hedvábná vlákna obsahují přírodní proteiny a ty jsou zdrojem aminokyselin – toho nejcennějšího stavebního materiálu pro buňky.